Meist

VR Rebuilding OÜ põhitegevuseks on tarbesõidukite ning erisõidukite ümberehitus, erinevate pealisehituste valmistamine ja lisavarustuse paigaldamine. Ettevõtte loomisel on üheks oluliseks aluseks võetud just professionaalse ning kogenud personali koondamine ühtseks toimivaks meeskonnaks. Meie meeskonna suurim ja tugevaim omadus on kokkuhoidvus ning leidlikkus, millega saame me oma klientidele garanteerida just parimad võimalikud lahendused ja parima kvaliteedi. Sellest tulenevalt on ettevõtte üheks suurimaks eeliseks on paindlikkus ja personaalselt lõpptellijaga koostöös parima lahenduse väljatöötamise korraldamine. Peamiselt ehitatakse vastavalt klientide soovidele ja vajadustele ümber enamlevinud tarbesõidukeid nagu Peugeot, Renault, Volkswagen, Fiat, Citroen, Ford, Iveco, Mercedes-Benz.

Igapäevaselt teeb VR Rebuilding OÜ koostööd kõige enam uute tarbesõidukite edasimüüjatega. Koostöös sõidukite edasimüüjatega saame oma klientidele pakkuda lisaks ehitatavatele lahendustele ka suurepärast võimalust uue sõiduki parimat komplektsust vastavalt vajadusele juba enne soetamist mille tulemusel on võimalik uus sõiduk kätte saada kohe ümberehitatuna just sellisena nagu vaja. Tänu sellele saame kliendile pakkuda kiirelt ning muretult kohe uue sõiduki kasutamist.

Kõik VR Rebuilding OÜ poolt teostatud tööd ning lahendused on kooskõlas Euroopa Liidus kehtivate direktiividega.

Ettevõtte peamisteks tootegruppideks ja -pakutavateks teenusteks on:

 • Kaubikute kaubaruumi vineerimine ( kasutades veekindla filmkattega vineeri saame uutele kaubikutele pakkuda kaubaruumi seinte, lae, põranda ja uste kaitseks täiendavate vineerist paneelide valmistamist ja paigaldamist. Selliselt on alati hea kindel olla, et kaubik ei saa kaupade transportimisel niivõrd kahjustada)
 • Kaubikute ümberehitus meeskonnasõidukiks (Saame paigaldada kaubikutele nii kiirliitega istmeid kui ka poltkinnitustega istmeid. Kiirliitega istmed paigaldatakse siinidele mille abil on võimalik istmeid lihtsasti lahti võtta ning tõsta vajadusel teistsugusele kaugusele. Kõik meiepoolt pakutavad istmed vastavad kogu EU-s kehtestatud nõetele. Kõiksugu ümberehituse lahendused ning lisavarustuse saab tellida meie käest koos paigaldusega juurde (nt. lisasoojendus, täiendav konditsioneer, seinte soojustamine, helisummutus, helisüsteem, salongi valgustid, lauad, kergriiulid ja palju palju muud…)
 • Kaubikute ümberehitus isotermiliseks kaubikuks (koos spetsiaalse jahutusagregaadiga peamiselt värskete, jahutatud ja/või külmutatud toidukaupade ning muude temperatuuritundlike kaupade transportimiseks nõuetele vastavates tingimustes ja –temperatuuridega vahemikus +7°C …..-18°C
 • Kaubikute ümberehitus reisijate veoks mõeldud sõidukiks (Ehitame vastavalt võimalikele lahendustele ning kliendi soovidele/vajadustele kliendi poolt toodud lihtsa kaubiku ümber M kategooria väikseks reisibussiks. Selle raames on lisaistmete paigaldus, lisavarustuse paigaldus, kaubaruumi ümberehitus salongiks vastavate mugavustega, salongi polstrite valmistamine, lisaseadmete paigaldamine ja palju muud.)
 • Kaubikute ümberehitus autoelamuks ( Ehitame vastavalt võimalikele lahendustele ning kliendi soovidele/vajadustele kliendi poolt toodud lihtsa kaubiku ümber ratastel koduks, kus on kõik vajalik alati kaasas. lisaistmete paigaldus, köök, voodikohad, lisavarustusena integreeritult küttesüsteemid, veesüsteemid, multimedia süsteemid, valgustid, ventilatsioon jm)
 • BOTT kaubikute sisutuslahendused ning kaubikute ümberehitus mobiilseks töökojaks / (Pakume oma klientidele Saksamaa päritoluga Euroopa juhtiva hooldussõidukite riiulisüsteemide ning sisustuste valmistaja BOTT riiulisüsteeme ja lahendusi. Kõiksugu sisustuse ideed ja lisaseadmete paigalduse saame kooskõlastada, täiendada komplektsust veel ka kohapeal ning teostada täpselt tellija vajaduste järgi tellija igapäevaste tööülesannete teostamiseks paindlikes tingimustes)
 • Shassii kerega kaubikutele ja veoautodele pealisehituse valmistamine (vastavalt tellija poolt määratud mõõtudele, vajadustele ja nõudmistele sandwich elementidest koostatavate furgoonide ja alumiiniumist veokastide valmistamine ning vajadusel ka kogu vajaliku sisustuse ja lisavarustuse paigaldamine/integreerimine)
 • Lisavarustuse paigaldus tarbesõidukitele (kaitseraudade müük ja paigaldus, lisatulede müük ja paigaldus, märgutulede, vilkurpaneelid ja muu vajaliku lisavarustuse müük ja paigaldus hooldussõidukitele, küljeklaaside müük ja paigaldus, lisakütte ahjude, soojapuhurite ja jahutussüsteemide müük ja paigaldus)
 • Erilahendused tarbesõidukitele (Ehitame tavalise kaubiku ümber vastavalt kliendi tegevusala iseärasustele ning eripäradele. Väärtustades kõrgelt just kasutaja igapäevast ohutust, mugavust ja ümberehitatud sõidukiga töötamise kvaliteeti.)
 • Katuseraamid ja –platvormid tarbesõidukitele: Pakume kikidele Euroopas müüdavatele tarbesõidukitele erinevaid katuseraamide lahendusi –katuseplatvorme, ristitalasi, tagaukseredeleid ja palju muid juurde kuuluvaid lisasi, mis muudavad katuseraamide kasutamise eelkõige ohutuks ning igati mugavaks. Tootjaks tuntud ning oma kvaliteedi poolest kõrgelt hinnatud Rhino Products B.V.
 • Furgoonautode pealisehituse remont, hooldus ja taastamine
 • Jahutusagregaatide ja tagaluuktõstukite hooldus ja remont
 • Keevitustööd